Zpět

HISTORIE NAŠEHO FANKLUBU

18.11.2001 - Po dlouhé době k Vám přichází opět nově udělaný fanklub. Nové uspořádání vzniklo především z Vašich připomínek, proto Vám velice děkujeme a doufáme, že budete spokojenější než doposud. Nové je i grafické uspořádání fanklubu, které už by mělo konečně vydržet. Byla rozeslána první trička členům, kteří si je objednali. Přidány nové fotky a pár písní. Fanklub se pomalu ale jistě začíná rozrůstat, což je pro nás velice příjemná zpráva. Děkujeme Vám! Plánujeme pro Vás další novinky ve fanklubu - máte se na co těšit!

1.4.2001 - Další aktualizace - fanklubu Ivana Mládka s sebou přináší další nové věci - za prvé je to otevření seznamu členů Fanklubu - už jich je pět - to je za první týden existence pro nás úspěch. Dále je to nově navržená přihláška do Fanklubu - takže členové už zaregistrovaní se mohou ještě doregistrovat! Vzniká tu jistá možnost informovat nás o dění i v jiných částech republiky než jsme my s sekci novinky. Dále byla aktualizovaná sekce tvorba - dívejte se na to!!!

21.3.2001 - Je vidět, že tyto stránky se těší stále větší oblibě, která způsobuje čím dál tím větší navštěvovanost - velice děkujeme! Z novinek, které přináší tato aktualizace stránek je tou největší otevření FANKLUBU IVANA MLÁDKA! Členství nabízí určité výhody…… - no prostě se tam musíte kouknout! Další novinky: Položka desky přejmenována položku tvorba - a postupně bude obohacována například o seznam napsaných knih atd… Je tu také nový a podrobnější životopis, ale ten už si přečtěte sami.

7.2.2001 -hurá dočkali sme se, je tu nová opět nová, teď už snad konečná grafická úprava našeho fanklubu, doufáme, že s touto změnou budete spokojeni, jestli ne tak napište webmasterovi a on na to s Vámi zavede řeč. Jinak je to tu všechno tzv. "překopané", takže nemá cenu vykládat co přibylo a co ubylo - musíte si to všechno prostě vyzkoušet sami

15.12.2000 - stránky byly obohaceny o pár nových písničkových textů - něco málo najdete i v Aktualitách. Návštěvnost těchto stránek nebývale roste - to náš velice těší a utvrzuje v přesvědčení - že tyto stránky nebyl až tak špatný nápad. Děkujeme také za připomínky a příspěvky. Jste opravdu skvělí!

20.11.2000 - první zmínka o našem fanklubu na veřejnosti (resp.řečeno - v jednom periodiku) - více informací zde !!!!. Přidány 2 nové povídky, dále byla obohacena sekce fotek o pár příspěvků - jukněte na to!!!!

30.10.2000 - založeny dvě nové sekce - Fotky a názory. Přichází nám první ohlasy na naše stránky - většinou chvála - VELICE DĚKUJEME a Vámi zaslané příspěvky promtně rychle a spolehlivě do 1 týdne umístíme na tyto stránky.

24.10.2000 - je tu nová grafická úprava, takže stránky už vypadají více k světu, přidáno pár nových povídek, ostatní položky zatím beze změn (není čas no - škola volá)

17.10.2000 -přidání nových textů, pár pohádek, vytvořena nová rubrika Aktuality, některé odkazy prozatím nefunkční zfunkčněny a je vysvětlen jejich budoucí význam.

12.10.2000 - Založení nového a prvního neoficiálního klubu příznivců Ivana Mládka. S touto myšlenkou  jsme si již dlouhou pohrávali, jelikož umělec takového formátu by měl (i když o tom sám zatím ani neví) mít svůj fan klub i třeba na Internetu.

Tyto stránky jsou zatím ve velké výstavbě, takže zde zatím nenaleznete vše co Vás zajímá a vše co zde bude.

 (Již brzy zde bude více grafiky, textů, obrázků, animací, prostě by to mělo být pěkný pozn. webmaster )

Vlastníte-li jakékoliv materiály o Ivanu Mládkovi nebo jeho Banjo Bandu, texty, obrázky, akordy, životopisy nebo jiné informace zde nezmíněné zašlete prosím na níže uvedenou e-mailovou adresu. Pokud vlastníte něco, co se prostě elektronickou poštou poslat nedá, napište nám o tom e-mail a my se Vám obratem ozveme a problém vyřešíme (možná).

Rádi bychom přivítali jakýkoliv kontakt na Členy Banjo Bandu (současné, minulé i budoucí), včetně samotného Ivana Mládka.

Jestliže najdete nějaké chyby, nepřesnosti nebo máte-li nějaké připomínky, prosíme ozvěte se. (připomínky typu na třetím řádku té či oné stránky Vám chybí interpunkční znaménko rádi přivítáme též
).

Za jakékoliv informace předem děkujeme.

Kolektiv tvůrců.

Na tuto adresu posílejte Vaše náměty atd…

imladek@seznam.cz


Zpět